Gdzie i jak mogę kupić farby Annie Sloan?

Farby kredowe Annie Sloan jak i inne akcesoria do stylizacji mebli znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.lonsihouse.pl.
    Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego LonsiHouse mieszczącego się w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 37A, wjazd w podwórko przy przystanku autobusowym). Na stronie mapka dojazdu.
Staramy się mieć zawsze wszystkie kolory farb dostępne na stanie. Zapraszamy 🙂
Preferujemy składanie zamówień przez sklep online, jednak jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zrobić zakupów tą metodą, oczywiście przyjmiemy zamówienie mailowe, a także telefoniczne.
    Przy zamawianiu telefonicznym zwykle prosimy o potwierdzenie zamawianych produktów i danych do wysyłki za pomocą smsa – aby uniknąć błędów np. w danych do wysyłki.
Zamówienia zawsze staramy się wysyłać najszybciej jak to tylko możliwe.
    Jeśli zamówienie złożone jest do godz. 11.00 jest szansa, że jeszcze tego samego dnia paczka zostanie odebrana przez kuriera, a kolejnego dnia roboczego będzie u odbiorcy.
Jeśli zamówienie zostanie złożone po odebraniu paczek przez kuriera, przesyłka zwykle wychodzi od nas kolejnego dnia roboczego, a następnego dnia jest u zmawiającego.
Nie można.
    Farby kredowe Annie Sloan Chalk Paint można nabyć tylko i wyłącznie w punktach autoryzowanych przez samą Annie Sloan. Farby sprzedawane są przez osoby, które mają doświadczenie w ich użytkowaniu i odbyły specjalne szkolenia.