Farby Satynowe

Farba Satynowa Annie Sloan to samopoziomująca się farba, dająca efekt GŁADKIEGO, jednolitego i SATYNOWEGO wykończenia.  W przypadku gdy chcemy używać różnych technik stylizacyjnych, np przecierek, należy użyć farby kredowej Annie Sloan Chalk Paint.

Farby Satynowej  w odróżnieniu od Chalk Paint nie trzeba zabezpieczać woskiem ani lakierem.

Farba satynowa Annie Sloan to zmywalna, nadająca się do wycierania, szybkoschnąca, farba do wnętrz na bazie wody, o niskiej zawartości LZO i połysku 10%.
Posiada certyfikat Toy Safe oraz stosowaną w UE ocenę A+ za jakość powietrza w pomieszczeniach.

Przed nałożeniem farby satynowej Annie Sloan wszystkie powierzchnie muszą być czyste, suche i oczyszczone z kurzu, pyłu i zatłuszczeń.
Do dokładnego oczyszczenia powierzchni zalecamy użycie detergentu na bazie wody, np. mydła cukrowego, płynu do mycia naczyń, można użyć również benzyny ekstrakcyjnej.
W przypadku malowania powierzchni metalowych zalecamy zastosowanie odpowiedniego podkładu.
Nie ma potrzeby nakładania wosku lub lakieru po zastosowaniu farby satynowej Annie Sloan.

Farba satynowa Annie Sloan jest przeznaczona do wnętrz, do stosowania na drewnie i metalu.
Farba została opracowana przede wszystkim do stosowania w połączeniu z farbą do ścian Annie Sloan na listwach przypodłogowych, elementach stolarki, ościeżnicach, drzwiach i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Drugim powodem powstania farby jest stosowanie jejako nowocześnie wyglądające, „jednoetapowe” rozwiązanie do malowania mebli drewnianych i metalowych.
Nie ma potrzeby nakładania wosku lub lakieru Annie Sloan Chalk Paint na farbę satynową Annie Sloan.

Do malowania podłóg, stosowania na zewnątrz lub do tworzenia efektów dekoracyjnych polecamy farbę kredową Annie Sloan Chalk Paint.

Farba o pojemności 750ml wystarcza na pomalowanie ok 11m2.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników