Farby kredowe

Farby kredowe Annie Sloan

Stylizacja mebli to doskonała metoda na odnowienie starych mebli. W prosty sposób przy użyciu specjalnych farb kredowych można sprawić, że znowu będą wpisywać się w najnowsze trendy. Nie jest to trudne zadanie, wystarczy kilka lekcji, aby opanować tego rodzaju umiejętności. Podstawa to jednak odpowiednio dobrane materiały, które będzie cechować wytrzymałość. Właśnie dlatego do tego celu stosuje się wspomniane farby kredowe. Mimo że pojawiły się ona na rynku już jakiś czas temu, dopiero teraz stały się niezwykle popularne. Tak duże zainteresowanie zawdzięczają przede wszystkim swoim wyjątkowym właściwościom. Z tego względu wykorzystywane są do malowania ręcznego oraz cieniowania. Jedną z najlepszych marek farb kredowych jest Annie Sloan. To właśnie one są wykorzystywane przez osoby zajmujące się profesjonalną stylizacją mebli.


Farba Annie Sloan – bogactwo kolorów

Dostępna farba do mebli Annie Sloan to nie tylko wysoka jakość czy wytrzymałość, ale przede wszystkim bogata oferta kolorystyczna. Każdy odnajdzie w niej swoje ulubione odcienie, które łatwo dopasować do konkretnych mebli. Najbardziej popularne są wszelkie brązy i beże, dobrze komponujące się z drewnem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybrać nieco bardziej wyraziste i żywe kolory, jak m.in. limonkowy, zielony, żółty, a nawet różowy. Praktycznie każdy kolor posiada kilka swoich odcieni – od pasteli, po neonowe. Przy ich użyciu można stworzyć meble, które idealnie wkomponują się do stylistyki skandynawskiej, retro czy prowansalskiej. Wystarczy odrobina chęci i umiejętności.

Stylizacja mebli nie jest zadaniem trudnym, w dużej mierze opiera się na pasji. To ciekawa forma twórczości pozwalająca zmieniać przedmioty otaczające nas na co dzień. W ten sposób można sprawić, że nasze otoczenie zupełnie zmieni swój charakter, a tym samym stanie się oryginalne i niepowtarzalne. Każdy, kto chce rozpocząć przygodę ze stylizacją mebli, powinien wybrać farby Annie Sloan Cena tego rodzaju produktów jest przystępna. Wydaje się niezwykle atrakcyjna, szczególnie w porównaniu do ich niesamowitych właściwości.

Co jeszcze trzeba wiedzieć na ich temat? Farby kredowe występują w różnych pojemnościach. Można zamówić zarówno 120 ml, jak i litr. Zależy to zazwyczaj od powierzchni mebla. Większość z nich zapewnia całkowite pokrycie już po naniesieniu 1-2 warstw. Są zatem bardzo wydajne. Niemniej wydajność tych farb często zależy od malowanej powierzchni oraz techniki nakładania. Równie istotne może być odpowiednie przygotowania podłoża i temperatura powietrza podczas malowania. Na naszej stronie internetowej znajdziecie podpowiedzi dotyczące zastosowania poszczególnych rodzajów farb kredowych. Udzielamy także wskazówek na temat łączenia ze sobą poszczególnych odcieni.

Zapraszamy gorąco do wyboru farb kredowych i rozpoczęcia nowej przygody ze stylizacją mebli, która pozwoli odmienić Wasze ulubione elementy wyposażenia!

Wyświetlanie 1–12 z 150 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 150 wyników